Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
monit.gif
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje






Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg






kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg












erasmus_copy.png 









best.jpg





 

 



poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 

banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif


Dodatkowe terminy zaliczeń / egzaminów / poprawek
Redaktor: Administrator   
15.03.2010.


Wykaz terminów poprawkowych, które NIE są umieszczone na planach zajęć od 2017-10-18

PrzedmiotProwadzący zaliczenie / egzaminRygor
Z/E
Data
Godz.
Sala
Uwagi
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowychŚwierczynski Zbigniew dr inż. (Sw)-
Zaliczenie
2017-11-07
13:30
112/65
 
Języki formalne i kompilatoryDrozdowski Tomasz mgr inż. (Dro)-
Zaliczenie
2017-11-19
08:00
224/S
I4B1N1 
FinanseKostecki Janusz dr hab. (Kst)Wykład
Zaliczenie
2017-11-19
15:45
21 65
Z6X1N1 ZALICZENIE POPRAWKOWE 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoStasiak Andrzej dr inż. (Sta)-
Zaliczenie
2017-11-29
13:30
011/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoJędrzejewski Jarosław mgr (JędJ)-
Zaliczenie
2017-12-01
15:45
203/65
STUDIA NIESTACJONARNE - wszystkie przedmioty prowadzącego 
Podstawy podzespołów komputerówChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)Wykład
Egzamin
2017-12-02
09:50
313 s
I6X*N1; K6X*N1 II poprawa zaliczenia przedmiotu 
Podstawy podzespołów komputerówChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)Laboratorium
Zaliczenie
2017-12-02
11:40
106 65
I6X*N1; K6X*N1 II poprawa zaliczenia laboratoriów 
Sieci komputeroweFurtak Janusz dr inż. (Fu)-
Egzamin
2017-12-02
08:00
121/65
st. niestacjonarne  
Teoria grafów i sieciKasprzyk Rafał dr inż. (KR)Wykład
Zaliczenie
2017-12-02
19:25
252/S
studia niestacj. 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoSuski Zbigniew dr inż. (Su)-
Zaliczenie
2017-12-04
11:40
121/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoGłębocki Paweł mgr inż. (GłP)-
Zaliczenie
2017-12-04
08:00
120/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Podstawy podzespołów komputerówChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)Wykład
Zaliczenie
2017-12-04
17:35
314/S
 
Teoria informacji i kodowaniaPaciorek Łukasz mgr inż. (Pł)-
Zaliczenie
2017-12-04
17:35
237/S
 
Analiza matematyczna IINapiórkowska Joanna dr (JN)-
Egzamin
2017-12-04
17:35
316/S
 
Ergonomia systemów interaktywnychDonigiewicz Antoni dr hab. inż. (Do)-
Zaliczenie
2017-12-04
17:35
011/65
 
Architektura i organizacja komputerów IILis Maciej mgr (Lm)Laboratorium
Zaliczenie
2017-12-04
15:45
124/65
 
Systemy wbudowaneLis Maciej mgr (Lm)Laboratorium
Zaliczenie
2017-12-04
15:45
124/65
 
Diagnostyka i wiarygodność SKZielinski Zbigniew dr hab. inż. (Zie)Wykład
Egzamin
2017-12-04
17:30
313/S
 
Modelowanie systemow teleinformatycznychZielinski Zbigniew dr hab. inż. (Zie)-
Zaliczenie
2017-12-04
17:30
313/S
 
Obliczenia równoległe i rozproszoneKasprzyk Rafał dr inż. (KR)Wykład
Egzamin
2017-12-04
11:40
236/S
 
Teoria grafów i sieciKasprzyk Rafał dr inż. (KR)-
Zaliczenie
2017-12-04
11:40
236/S
 
Zarządzanie procesamiZaskórski Piotr prof. dr hab. inż. (Zas)Wykład
Egzamin
2017-12-05
15:00
17 65.
Z6Z2S2;Z6Z1S2;Z6W1S2 termin dodatkowy 
Zachowania organizacyjneMiszczak Marta dr (Mm)Wykład
Zaliczenie
2017-12-05
11:40
10 65
Grupy Z5W1S1;Z5Z1S1 termin dodatkowy Zachowania organizacyjne 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoLaszko Łukasz mgr inż. (LŁ)-
Zaliczenie
2017-12-05
19:25
106 65
Wszystkie przedmioty prowadzącego 
Analiza matematyczna 2Zajaczkowski Wojciech prof. dr hab. (Zaj)Wykład
Egzamin
2017-12-05
08:00
313/S
 
Zarządzanie procesamiZaskórski Piotr prof. dr hab. inż. (Zas)Wykład
Egzamin
2017-12-05
15:00
17 /65
Termin poprawkowy 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoKuczyńska-Cesarz Anna dr (Ku-Ce.A)Wykład
Zaliczenie
2017-12-05
15:45
27/65
Termin poprawkowy III wykł i ćw wszystkie przedmioty prowadzącego 
Ergonomia systemów interaktywnychMatusiak Sławomir mgr inż (MS)Laboratorium
Zaliczenie
2017-12-05
09:50
236/S
 
Architektura i organizacja komputerów IMiktus Artur mgr inż. (Mi)-
Zaliczenie
2017-12-06
15:45
218/65
 
Algorytmy i struktury danychWorwa Kazimierz dr hab. inż. (Wor)Wykład
Egzamin
2017-12-06
15:45
313/S
 
Diagnostyka i wiarygodność SKMelaniuk Michał mgr inż. (MeM)Laboratorium
Zaliczenie
2017-12-06
11:40
124/65
 
Teoria grafów i sieciTarapata Zbigniew dr hab. inż. (Ta)-
Zaliczenie
2017-12-06
15:00
252a/S
 
Techniki algorytmiczneTarapata Zbigniew dr hab. inż. (Ta)-
Zaliczenie
2017-12-06
15:00
252a/S
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoFurtak Janusz dr inż. (Fu)-
Zaliczenie
2017-12-07
09:50
121/65
st. stacjonarne - wszystkie przedmioty prowadzącego 
Podstawy podzespołów komputerówChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)Laboratorium
Zaliczenie
2017-12-07
13:30
106/65
 
Niskopoziomowe moduły systemoweChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)-
Zaliczenie
2017-12-07
13:30
106/65
II popr. lab. i egzaminu 
Analiza matematyczna IIJędrzejewski Jarosław mgr (JędJ)Ć
Zaliczenie
2017-12-07
17:35
313/S
STUDIA STACJONARNE 
Języki formalne i kompilatoryKoszela Jarosław dr inż. (Ksl)-
Zaliczenie
2017-12-07
17:35
252a/S
 
Systemy baz danych--
Zaliczenie
2017-12-07
17:35
252a/S
 
Teoria informacji i kodowaniaGrad Leszek dr inż. (Gr)-
Zaliczenie
2017-12-08
15:45
308/S
STUDIA STACJONARNE 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoLudew Andrzej mgr inż. (AL)-
Zaliczenie
2017-12-08
09:50
219/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Podstawy elektrotechniki i elektronikiIwanejko Leszek dr inż. (IwL)Wykład
Zaliczenie
2017-12-08
11:40
315/S
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoArciuch Artur dr inż. (Ar)-
Zaliczenie
2017-12-08
09:50
102/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoBliźniuk Grzegorz dr inż. (Bl)-
Zaliczenie
2017-12-08
15:00
255/S
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Prognozowanie i symulacje sytuacji kryzysowychAntkiewicz Ryszard dr hab. inż. (An)Wykład
Zaliczenie
2017-12-09
15:45
237 s
Prognozowanie i symulacja sytuacji kryzysowych - grupy R5K1N1, R5K2N1 
Modelowanie matematyczneTarapata Zbigniew dr hab. inż. (Ta)-
Zaliczenie
2017-12-09
11:40
252/S
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoMalinowski Tomasz dr inż. (Ml)-
Zaliczenie
2017-12-11
08:00
110/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Systemy dialogoweWiśniewski Andrzej dr inż. (Wis)-
Zaliczenie
2017-12-12
16:10
219/65
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoStrzelecki Łukasz dr inż. (SŁ)-
Zaliczenie
2017-12-15
09:50
011/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoStrzelecki Łukasz dr inż. (SŁ)-
Zaliczenie
2017-12-21
08:00
106/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Systemy operacyjne WindowsMazur Dagmara mgr inż. (MD)Laboratorium
Zaliczenie
2018-01-09
08:30
120/65
I4M1S1 
Systemy operacyjne WindowsSuski Zbigniew dr inż. (Su)Laboratorium
Zaliczenie
2018-01-15
17:35
106/65
 
Systemy operacyjne WindowsSuski Zbigniew dr inż. (Su)Laboratorium
Zaliczenie
2018-01-22
15:45
106/65
 
Komunikacja człowiek komputerLaszko Łukasz mgr inż. (LŁ)-
Zaliczenie
2018-01-31
14:45
113/65
dla studenta z grupy I4D1S1 
Metodyki wytwarzania SIKulas Wojciech dr inż. (Kul)-
Zaliczenie
2018-02-02
11:40
313/S
kolokwium dla st. stacj. 
Techniki sieciowe w bezpieczeństwieMazur Dagmara mgr inż. (MD)Laboratorium
Zaliczenie
2018-02-02
10:30
120/65
R5K4S1 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoKropiewnicki Grzegorz mgr inż. (Kro)-
Zaliczenie
2018-02-03
08:00
011/65
ST. NIESTACJONARNE - wszystkie przedmioty prowadzącego 
Metodyki wytwarzania SIKulas Wojciech dr inż. (Kul)-
Zaliczenie
2018-02-04
11:40
329/S
kolokwium dla st. niestacj. 
Bezpieczeństwo ekonomiczne świata i PolskiJaroszyńska Małgorzata dr (Jra)Wykład
Zaliczenie
2018-02-04
11:40
309/S
R6K2N1  
Wszystkie przedmioty prowadzącegoKropiewnicki Grzegorz mgr inż. (Kro)-
Zaliczenie
2018-02-05
08:00
121/65
ST. STACJONARNE - wszystkie przedmioty prowadzącego 
Ekonomika bezpieczeństwaJaroszyńska Małgorzata dr (Jra)Wykład
Zaliczenie
2018-02-06
11:40
27/65
R6K3S1;R6K2S1 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoKropiewnicki Grzegorz mgr inż. (Kro)-
Zaliczenie
2018-02-10
09:50
120/65
ST. NIESTACJONARNE - wszystkie przedmioty prowadzącego 
Podstawy symulacjiPierzchała Dariusz dr inż. (Pe)-
Zaliczenie
2018-02-10
09:50
313/S
st. niestacjonarne 
Podstawy symulacjiPierzchała Dariusz dr inż. (Pe)Laboratorium
Zaliczenie
2018-02-15
15:00
228/S
I5G1S1, I5G2S1 
Wprowadzenie do programowaniaPierzchała Dariusz dr inż. (Pe)Laboratorium
Zaliczenie
2018-02-15
15:00
228/S
I7Y7S1 
Systemy operacyjne WindowsMazur Dagmara mgr inż. (MD)Laboratorium
Zaliczenie
2018-02-16
08:30
120/65
 
Techniki sieciowe w bezpieczeństwieMazur Dagmara mgr inż. (MD)Laboratorium
Zaliczenie
2018-02-16
08:30
120/65
 
Podstawy bezpieczeństwa informacjiLiderman Krzysztof dr inż. (Lid)-
Zaliczenie
2018-02-17
13:30
125/65
K5C1N1;I5B1N1 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoWojciechowski Zdzislaw dr inż. (Wjc)Wykład
Egzamin
2018-02-18
08:00
308/S
EGZAMIN I ZALICZENIA POPRAWKOWE: studia niestacjonarne - w dniu 18.02.godz.8.00 s. 308 S 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoKropiewnicki Grzegorz mgr inż. (Kro)-
Zaliczenie
2018-02-19
08:00
011/65
ST. STACJONARNE - wszystkie przedmioty prowadzącego 
Podstawy aplikacji internetowychChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)Wykład
Zaliczenie
2018-02-19
09:50
314/S
 
HTML i aplikacje weboweChudzikiewicz Jan dr inż. (Chd)Wykład
Zaliczenie
2018-02-19
09:50
314/S
 
Systemy pracy grupowejKoszela Jarosław dr inż. (Ksl)-
Zaliczenie
2018-02-19
15:45
316/S
 
Języki formalne i kompilatoryKoszela Jarosław dr inż. (Ksl)-
Zaliczenie
2018-02-19
15:45
316/S
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoMatusiak Sławomir mgr inż (MS)-
Zaliczenie
2018-02-19
13:30
121/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
Teoria ciał skończonychKacprzyk Piotr dr (Kac)-
Zaliczenie
2018-02-19
09:50
203/65
 
Stochastyczne modele eksploatacji SKNowicki Tadeusz dr hab. inż. (No)Wykład
Zaliczenie
2018-02-20
15:45
314/S
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoWojciechowski Zdzislaw dr inż. (Wjc)Wykład
Egzamin
2018-02-20
09:50
316/S
EGZAMIN I ZALICZENIA POPRAWKOWE: wszystkie przedmioty prowadzącego: studia stacjonarne - w dniu 20.02.godz.9.50 s. 316 S 
Sieci bezprzewodoweŚwierczynski Zbigniew dr inż. (Sw)-
Zaliczenie
2018-02-22
17:35
101/65
 
Analiza matematyczna 1Kopiecki Ryszard dr (KoRy)Ć
Zaliczenie
2018-02-22
11:40
203/65
 
Podstawy symulacjiRulka Jarosław dr inż. (Rul)-
Zaliczenie
2018-02-27
11:40
228/S
 
Wielokr. metody oceny i optymalizacjiRulka Jarosław dr inż. (Rul)-
Zaliczenie
2018-02-27
11:40
228/S
 
Wszystkie przedmioty prowadzącegoSuski Zbigniew dr inż. (Su)-
Zaliczenie
2018-02-27
11:40
120/65
wszystkie przedmioty prowadzącego 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail