Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
monit.gif
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 

banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif


Potęgometria - czyli jak mierzyć i prognozować potęgę państwa
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
27.11.2017.

2.jpg XXIW dniu 19 listopada 2017 roku w Instytucie Organizacji i Zarządzania WCY wystąpił z gościnnym wykładem prof. dr hab. Mirosław Sułek z Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Przedmiotem prelekcji szacownego gościa była potęgonomia, czyli nauka o potędze państwa (jednostki politycznej) oraz metody modelowania i pomiaru tejże potęgi (potęgometria).


Celem wykładu było ożywienie interdyscyplinarnego dyskursu naukowego w obszarze metrologii  systemów i procesów bezpieczeństwa, w tym  naukowych narzędzi analizy i ewaluacji bezpieczeństwa.


Czytaj całość
 
Nasza studentka srebrną medalistką mistrzostw świata!
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
24.11.2017.

IMG2.jpg XXI Mistrzostwa Świata w Karate w Londynie były wyjątkowym wydarzeniem dla naszej studentki Bezpieczeństwa Narodowego, Sandry Serafin – debiutującej od niedawna w kategorii seniorów wywalczyła 2 srebrne i brązowy medal!

 

W weekend 18-19 listopada 2017 r. w Londynie zgromadziło się ponad 500 karateków z różnych krajów, aby rywalizować w XXI Mistrzostwach Świata w karate Shotokan.

Dla naszej studentki, Sandry Serafin, był to debiut w kategorii seniorek ze stopniami 1-5 DAN (stopnie czarnego pasa). W tym roku  reprezentowała Polskę w konkurencjach: kata indywidualnym (układy techniczne), kata grupowym oraz walce. Konkurencja byłą bardzo wyrównana a różnica w punktacji była naprawdę niewielka. W kategorii kata indywidualne wykonała trudny układ  techniczny Kanku dai co dało jej 2 miejsce na podium zaś pierwsze zajęła zawodniczka z Norwegi.

Czytaj całość
 
Wizyta Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego w Centralnym Ośrodku Analizy Skażeń
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
23.11.2017.

DSC_0409.JPG W dniu 15 listopada 2017 roku, Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego pod opieką dr Katarzyny Śmiałek wraz ze studentami wojskowymi, miało okazję odwiedzić Centralny Ośrodek Analizy Skażeń znajdujący się w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej - przy ul. płk Kazimierza Leskiego 7.

Uczestnicy spotkania zostali powitani w sali konferencyjnej przez zastępcę dowódcy Centralnego Ośrodka Analizy Skażeń pana ppłk Krzysztofa Budynia. Następnie przedstawiono plan przebiegu wizyty. Została ona podzielona na dwie części: teoretyczną i praktyczną.

Czytaj całość
 
Rekrutacja do Programów MOST i MOSTECH
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
07.11.2017.

plakatS.jpgTrwa rekrutacja do Programów MOST i MOSTECH na semestr letni 2017/2018. ZAPRASZAMY!

(więcej szczegółów)

 

 

Czytaj całość
 
II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Systemy Bezpieczeństwa w Teorii i Praktyce
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
02.11.2017.

10.JPG W dniu 18 października 2017 roku w bibliotece WAT, odbyła się  II Międzynarodowa Konferencja  Naukowa - Systemy Bezpieczeństwa w Teorii i Praktyce, zorganizowana przez Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, we współpracy z: Wydziałem Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Wydziałem Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Dron House Grup SA.


Czytaj całość
 
XVII edycja Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
27.10.2017.

DSC_1499.JPG W dniu 21 października 2017 r. odbyła się inauguracja kolejnej edycji Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Tym samym, już po raz siedemnasty w Instytucie Organizacji i Zarządzania WCY studia podyplomowe z zakresu zarządzania rozpoczęła kolejna, liczna grupa Słuchaczy. Podkreślić należy, że jest to druga edycja, na którą oficerów z różnych rodzajów wojsk i instytucji polskiej armii skierowało Ministerstwo Obrony Narodowej.

Czytaj całość
 
Naukowcy z czołowych uniwersytetów Republiki Tajwanu z wizytą na Wydziale Cybernetyki
Redaktor: Łukasz Matuszelański   
23.10.2017.

DSC_00121.jpg W dniu 19 października br. w Sali Rycerskiej WAT odbyło się spotkanie przedstawicieli Wydziału Cybernetyki z reprezentantami czołowych uniwersytetów Republiki Tajwanu. Spotkanie koordynowało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, które wzorem lat ubiegłych,  zaproponowało zorganizowanie spotkań w polskich czołowych instytucjach naukowych, prowadzących badania w dyscyplinie informatyka, głównie w obszarze sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence).  Naukowcy z Tajwanu reprezentowali takie uczelnie jak National Tsing Hua University, National Cheng Kung University, National Chengchi University, National Chiao Tung University, National University of Tainan  oraz  National Taiwan University.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 283
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail