Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Rekrutacja Informatyka 2016/17
Rekrutacja Nauki o bezpieczeństwie 2016/17
Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 
banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif
banner_wybory_SS.gif

SAP BootCamp 2015
Autor: Kamil Kaczyński   
25.11.2015.
accenture_sap_bootcamp2015.png
 
Podziękowania
Autor: Kamil Kaczyński   
19.11.2015.

    Składam serdeczne podziękowania Panu Rektorowi, kierownictwu Akademii oraz podległym im jednostkom organizacyjnym, kadrze kierowniczej Wydziału Cybernetyki, dyrektorom instytutów, nauczycielom akademickim, pracownikom administracyjnym i  technicznym, przewodniczącym komisji wydziałowych, kierownikom studiów doktoranckich i studiów podyplomowych, samorządowi studentów i doktorantów, doktorantom i studentom oraz wszystkim osobom, które brały udział w przygotowaniach oraz uczestniczyły w kontroli instytucjonalnej Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej, która odbyła się w dniach 12-14 listopada 2015r.

 

Dziekan

 
I Bieg Nocy Listopadowej
Autor: Kamil Kaczyński   
18.11.2015.
12242334_1678726515698120_185508116_n.jpg
 
Wizyta przedstawicieli Wydziału Cybernetyki na Węgrzech
Autor: Krzysztof Szwarc   
02.11.2015.
1.png

W dniach 12-16 października 2015 r. podchorążowie i studenci Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz opiekunowie – pracownicy Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Organizacji i Zarządzania, uczestniczyli w wyjazdowym spotkaniu naszej grupy kontaktowej na Węgry. Wizyta została zorganizowana przez Węgierskie Stowarzyszenie Magistrów WAT w ramach projektu zrealizowanego z środków Memorandum Ministrów Spraw Zagranicznych Polski i Węgier. Głównym celem wyjazdu było nawiązanie kontaktów z władzami i podchorążymi głównej węgierskiej uczelni wojskowej Uniwersytetu Służb Publicznych (NUSP) Wydziału Nauk Wojennych i Wyższego Szkolenia Wojskowego.

Czytaj całość
 
Zespołowa Nagroda Rektorska dla pracowników Wydziału Cybernetyki.
Autor: Kamil Kaczyński   
20.10.2015.
logo2_male2.png
   W dniu 14 października br. w naszej uczelni – obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na podstawie regulaminu przyznawania nagród rektorskich i na wniosek komisji konkursowej, za wyniki uzyskane w roku akademickim 2014/2015 rektor WAT wyróżnił nauczycieli akademickich oraz pracowników Akademii indywidualnymi i zespołowymi nagrodami rektorskimi. Wśród nagrodzonych znalazł się także zespół pracowników z Wydziału Cybernetyki w składzie: prof. dr hab. n. mat. inż. Jerzy Gawinecki, dr Kazimierz Piotrkowski, dr inż. Grzegorz Bliźniuk, dr Leszek Brzeźny, mgr Wojciech Matuszewski. Ww. pracownicy otrzymali nagrodę rektorską za organizację i realizację projektu pt. „Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!”.
     Projekt "Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!", realizowany w partnerstwie z Augustowskim Centrum Edukacyjnym, finansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Unii Europejskiej. Głównym celem projektu było podniesienie jakości kształcenia w obszarze nauk ścisłych w szkołach ponadgimnazjalnych poprzez opracowanie i wdrożenie czterech innowacyjnych programów nauczania z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, w tym: matematyki, fizyki, chemii i biologii. 
Realizacja projektu wymagała ogromnego wysiłku organizacyjnego, intelektualnego i  zaangażowania  pracowników odpowiadających za jego realizację. Nasz projekt wychodzi naprzeciwko pojawiającym się problemom, niskiego poziomu umiejętności uczniów w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych oraz niskiego zainteresowania studentów kierunkami kluczowymi dla gospodarki. Zastosowane w projekcie nowoczesne technologie w nauczaniu przedmiotów ścisłych  przyczyniają się do rozwiązania tego problemu w skali regionalnej jak i ogólnokrajowej. 


   
Czytaj całość
 
Mjr dr inż. Rafał Kasprzyk stypendystą MNiSW
Autor: Zbigniew Tarapata   
14.10.2015.

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że mjr dr inż. Rafał Kasprzyk z Instytutu Systemów Informatycznych został jednym ze stypendystów X edycji konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców, prowadzących wysokiej jakości badania i cieszących się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej.

 

Szczegóły pod adresem:

http://www.isi.wat.edu.pl/pl/aktualnosci/pazdziernik-2015/mjr-dr-inz-rafal-kasprzyk-stypendysta-mnisw-dla-mlodych-wybitnych

 
Zjazd Absolwentów Wydziału Cybernetyki WAT rocznika 1970, czyli SZAFIROWE GODY
Autor: KOZA 2015   
30.09.2015.
bez_tytuu.png

W dniu 12 września 2015 Roku w Wojskowej Akademii Technicznej zebrali się na Jubileuszowym Zjeździe Absolwenci Wydziału Cybernetyki WAT z Roku 1970. Frekwencja była wręcz imponująca. Uczestnikami Zjazdu byli również Absolwenci innych lat i zaproszeni Goście. Wśród zaproszonych Gości można było dostrzec m.in. naszych Nauczycieli: prof. dr. hab. inż. Mariana Chudego, dr. inż. Wacława Drzymałę, dr. inż. Zygmunta Kaszubowskiego, mgr. Janusza Zacharskiego.

 

 

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 48 z 253
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail