Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Rekrutacja Informatyka 2017/18
Rekrutacja Nauki o bezpieczeństwie 2017/18
Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 
banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif

Zjazd Absolwentów Wydziału Cybernetyki WAT rocznika 1970, czyli SZAFIROWE GODY
Autor: KOZA 2015   
30.09.2015.
bez_tytuu.png

W dniu 12 września 2015 Roku w Wojskowej Akademii Technicznej zebrali się na Jubileuszowym Zjeździe Absolwenci Wydziału Cybernetyki WAT z Roku 1970. Frekwencja była wręcz imponująca. Uczestnikami Zjazdu byli również Absolwenci innych lat i zaproszeni Goście. Wśród zaproszonych Gości można było dostrzec m.in. naszych Nauczycieli: prof. dr. hab. inż. Mariana Chudego, dr. inż. Wacława Drzymałę, dr. inż. Zygmunta Kaszubowskiego, mgr. Janusza Zacharskiego.

 

 

 

Czytaj całość
 
Gratulacje z okazji awansu.
Autor: Janusz Raczkiewicz   
29.09.2015.

naglowek.png

Wielce Szanowny

Pan Generał Dywizji

Prof. dr hab. inż. Zygmunt Mierczyk

Szanowny Panie Rektorze

Uczestnicy Zjazdu Absolwentów Wydziału Cybernetyki Rocznika 1970 z wielką radością przyjęli wiadomość o Pańskim awansie na stopień generała dywizji.  Odbieramy ten fakt jako szczególny powód do dumy dla Całej Społeczności Wojskowej Akademii Technicznej, której  czujemy się nadal cząstką.  Wiemy, że bez skutecznego Pańskiego nawigowania w trudnej przestrzeni naukowo-edukacyjnej wiele osiągnięć tej Społeczności nie zyskałoby tak wysokiej rangi, a dokonania WAT -  powszechnie wyrażanego uznania.

     W imieniu wszystkich Uczestników  naszego zjazdu pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji awansu, który wzmacnia status naszej Alma Mater. Życzymy Panu Rektorowi długich lat życia w zdrowiu i w szczęściu osobistym, by kierowanie Wojskową Akademią Techniczną było dla Pana zawsze w równym stopniu źródłem sukcesów zawodowych, jak i przyjemnością z pełnionej służby.

Z wyrazami wielkiej sympatii i szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów WCY WAT

 

płk w st. spoczynku Janusz Raczkiewicz

Warszawa 12 września 2015 roku

 
Student Wydziału Cybernetyki wśród laureatów międzynarodowego konkursu
Autor: Jan Chudzikiewicz Tomasz Żentara   
24.09.2015.
zdjecie_1.jpg

W dniu 15 lipca 2015 r. w siedzibie Huawei Polska odbyło się wręczenie nagród w polskiej edycji międzynarodowego konkursu „Seeds for the Future” organizowanego przez firmę Huawei, Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Laureatem konkursu został  st. szer. pchor. inż. Tomasza ŻENTARA z Wydziału Cybernetyki, otrzymując nagrodę (dwutygodniowy wyjazd do Chin, na warsztaty naukowe zorganizowane i sponsorowane przez firmę Huawei) za pracę pt. „System sterowania elektrownią wiatrową”, napisaną pod kierownictwem dr inż. Jana Chudzikiewicza.

 

Czytaj całość
 
Złoty medal na targach INTARG 2015
Autor: Kamil Kaczyński   
03.07.2015.
intarg_logo_1.jpg

W piątek, 26 czerwca br. zakończyły się 8 Miedzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2015. Targi odbywały się w nowo otwarytm centrum kongresowym ICE Kraków Congress Centre.

            Patronat honorowy nad Targami objęli: Lena Kolarska-Bobińska – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Alicja Adamczak – Prezes Urzędu Patentowego RP, Leszek Rafalski – Przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych, Ewa Mańkiewicz-Cudny – Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, Krzysztof Jan Kurzydłowski – Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, BoSżena Lublińska-Kasprzak – Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa.

            Na targach zaprezentowano 100 wynalazków z Polski i z zagranicy. Wśród prezentowanych rozwiązań znalazło się także "Mobilne urządzenie do ochrony informacji niejawnej", którego autorem jest Dziekan WCY, prof. dr hab. n. mat. inż. Jerzy Gawinecki wraz z zespołem Instytutu Matematyki i Kryptologii WCY WAT,  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Unizeto Technologies S.A. Wynalazek zdobył uznanie jury i został nagrodzony złotym medalem INTARG 2015.

Czytaj całość
 
Uroczyste zakończenie Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Autor: Kazimierz Piotrkowski   
01.07.2015.
zpdwat005.jpg

W dniu 27 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość zakończenia Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi, które są prowadzone przez Zakład Inżynierii Zarządzania IOiZ WCY.

XIV edycję studiów ukończyło w tym roku akademickim 23 absolwentów. Ośmioro z nich, poniżej wymienionych, zakończyło studia z oceną bardzo dobry z wyróżnieniem:

1. Katarzyna Różańska

2. Maciej Kaczmar

3. Anna Kania

4.  Tomasz Chełminiak

5. Tomasz Żak

6. Mirosław Ciarkowski

7. Marek Andrzejczuk

8. Piotr Gańcza.

 

 

Czytaj całość
 
Spotkanie pierwszych cywilnych absolwentów studiów stacjonarnych w WCY WAT
Autor: Kamil Kaczyński   
03.06.2015.
wat01.jpg
W dniu 15.05 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym WAT (tzw. Hiltonie) odbyło się spotkanie pierwszych cywilnych absolwentów studiów stacjonarnych w Wydziale Cybernetyki WAT. Rocznik ten rozpoczął studia w 2002 roku. Były to jednolite studia magisterskie. Na pierwszy rok przyjęto wtedy 120 osób, po pierwszym roku zostało już ok. 70 osób, natomiast pracę magisterską w pierwszym terminie obroniło ok. 40 osób. Pięciu absolwentów tego rocznika zasiliło szeregi kadry naukowo-dydaktycznej Wydziału. W trakcie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcie, przedstawione poniżej.
Miejmy nadzieje, że spotkanie to zapoczątkuje cykl spotkań absolwentów kolejnych roczników.
Czytaj całość
 
Akademickie Centrum Kompetencji SAS
Autor: Kamil Kaczyński   
01.06.2015.
Zarejestruj się w #Akademickim_Centrum_Kompetencji_SAS i rozwiń się w ramach najgorętszego trendu rynku IT - data analytics. Darmowa certyfikacja i szkolenia produktowe, do tego wsparcie w znalezieniu pracy / praktyk w samym SAS lub u Partnerów. Liczba miejsc ograniczona! Dodatkowo, już za tydzień Dzień Otwarty w SAS Innovation Hub.
Szczegóły:
Akademickie Centrum Kompetencji: http://goo.gl/BQMfpa
Dzień Otwarty: http://goo.gl/FkeQ4G

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 60 z 259
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail