Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
monit.gif
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 

banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif


KONFERENCJA
Autor: Agnieszka Ścisło   
17.12.2015.

W dniu 27 listopada br. w Instytucie Organizacji i Zarządzania WCY odbyła się V Konferencja Naukowa pt. „NOWOCZESNE KONCEPCJE I METODY ZARZĄDZANIA”. Tegoroczna konferencja odbyła się pod wiodącym hasłem: „Kontrowersje i wyzwania marketingu i zarządzania w XXI wieku”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Rektor-Komendant Wojskowej Akademii Technicznej gen. dyw. prof. dr hab. inż. Zygmunt Mierczyk, Dziekan Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej prof. dr hab. n. mat. inż. Jerzy August Gawinecki oraz Executive Club. Patronat medialny objął „Głos Akademicki”.

Wykład inauguracyjny konferencji wygłosił Prorektor ds. wojskowych płk dr hab. Tadeusz Szczurek.

Konferencja skupiła przedstawicieli świata nauki z ośrodków akademickich całej Polski, jak również z zagranicy oraz przedstawicieli świata biznesu.

Czytaj całość
 
Brussels Innova 2015
Autor: Kamil Kaczyński   
08.12.2015.
dscn3078.jpg

           Transfer technologii i wdrażanie postępu, to główna idea tegorocznej edycji Światowych Targów „BRUSSELS INNOVA 2015”, które zakończyły się 21 listopada.  Na Targach swoje osiągnięcia zaprezentowały delegacje pochodzące z 15 krajów świata, w tym także z Polski.

 

Polscy wystawcy zademonstrowali w sumie 71 wynalazków, a patronat nad polskim pawilonem sprawował Jego Ekscelencja Ambasador RP w Królestwie Belgii Artur Harazim oraz Przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych Leszek Rafalski.  Zaprezentowane rozwiązania obejmowały zagadnienia z różnych dziedzin, m.in. ekologii, medycyny, bezpieczeństwa, lotnictwa, przemysłu samochodowego i transportu, metalurgii, włókiennictwa, maszyn i urządzeń, chemii, mechaniki, inżynierii, elektroniki, rolnictwa i żywności, energetyki, informatyki. Stopień zaawansowania przedstawianych projektów był różny, od zaawansowanych, przez wdrożenia pilotażowe, aż do tych, które są już gotowe do przemysłowych wdrożeń czy też do szerokiej komercjalizacji. Na Targach znalazły się także stoiska promocyjne Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Wschodniej oraz Województwa Łódzkiego. 

Czytaj całość
 
SAP BootCamp 2015
Autor: Kamil Kaczyński   
25.11.2015.
accenture_sap_bootcamp2015.png
 
Podziękowania
Autor: Kamil Kaczyński   
19.11.2015.

    Składam serdeczne podziękowania Panu Rektorowi, kierownictwu Akademii oraz podległym im jednostkom organizacyjnym, kadrze kierowniczej Wydziału Cybernetyki, dyrektorom instytutów, nauczycielom akademickim, pracownikom administracyjnym i  technicznym, przewodniczącym komisji wydziałowych, kierownikom studiów doktoranckich i studiów podyplomowych, samorządowi studentów i doktorantów, doktorantom i studentom oraz wszystkim osobom, które brały udział w przygotowaniach oraz uczestniczyły w kontroli instytucjonalnej Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej, która odbyła się w dniach 12-14 listopada 2015r.

 

Dziekan

 
I Bieg Nocy Listopadowej
Autor: Kamil Kaczyński   
18.11.2015.
12242334_1678726515698120_185508116_n.jpg
 
Wizyta przedstawicieli Wydziału Cybernetyki na Węgrzech
Autor: Krzysztof Szwarc   
02.11.2015.
1.png

W dniach 12-16 października 2015 r. podchorążowie i studenci Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz opiekunowie – pracownicy Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Organizacji i Zarządzania, uczestniczyli w wyjazdowym spotkaniu naszej grupy kontaktowej na Węgry. Wizyta została zorganizowana przez Węgierskie Stowarzyszenie Magistrów WAT w ramach projektu zrealizowanego z środków Memorandum Ministrów Spraw Zagranicznych Polski i Węgier. Głównym celem wyjazdu było nawiązanie kontaktów z władzami i podchorążymi głównej węgierskiej uczelni wojskowej Uniwersytetu Służb Publicznych (NUSP) Wydziału Nauk Wojennych i Wyższego Szkolenia Wojskowego.

Czytaj całość
 
Zespołowa Nagroda Rektorska dla pracowników Wydziału Cybernetyki.
Autor: Kamil Kaczyński   
20.10.2015.
logo2_male2.png
   W dniu 14 października br. w naszej uczelni – obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na podstawie regulaminu przyznawania nagród rektorskich i na wniosek komisji konkursowej, za wyniki uzyskane w roku akademickim 2014/2015 rektor WAT wyróżnił nauczycieli akademickich oraz pracowników Akademii indywidualnymi i zespołowymi nagrodami rektorskimi. Wśród nagrodzonych znalazł się także zespół pracowników z Wydziału Cybernetyki w składzie: prof. dr hab. n. mat. inż. Jerzy Gawinecki, dr Kazimierz Piotrkowski, dr inż. Grzegorz Bliźniuk, dr Leszek Brzeźny, mgr Wojciech Matuszewski. Ww. pracownicy otrzymali nagrodę rektorską za organizację i realizację projektu pt. „Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!”.
     Projekt "Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!", realizowany w partnerstwie z Augustowskim Centrum Edukacyjnym, finansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Unii Europejskiej. Głównym celem projektu było podniesienie jakości kształcenia w obszarze nauk ścisłych w szkołach ponadgimnazjalnych poprzez opracowanie i wdrożenie czterech innowacyjnych programów nauczania z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, w tym: matematyki, fizyki, chemii i biologii. 
Realizacja projektu wymagała ogromnego wysiłku organizacyjnego, intelektualnego i  zaangażowania  pracowników odpowiadających za jego realizację. Nasz projekt wychodzi naprzeciwko pojawiającym się problemom, niskiego poziomu umiejętności uczniów w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych oraz niskiego zainteresowania studentów kierunkami kluczowymi dla gospodarki. Zastosowane w projekcie nowoczesne technologie w nauczaniu przedmiotów ścisłych  przyczyniają się do rozwiązania tego problemu w skali regionalnej jak i ogólnokrajowej. 


   
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 72 z 279
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail