Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2017-2018
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 

banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif


Podziękowania
Autor: Kamil Kaczyński   
19.11.2015.

    Składam serdeczne podziękowania Panu Rektorowi, kierownictwu Akademii oraz podległym im jednostkom organizacyjnym, kadrze kierowniczej Wydziału Cybernetyki, dyrektorom instytutów, nauczycielom akademickim, pracownikom administracyjnym i  technicznym, przewodniczącym komisji wydziałowych, kierownikom studiów doktoranckich i studiów podyplomowych, samorządowi studentów i doktorantów, doktorantom i studentom oraz wszystkim osobom, które brały udział w przygotowaniach oraz uczestniczyły w kontroli instytucjonalnej Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej, która odbyła się w dniach 12-14 listopada 2015r.

 

Dziekan

 
I Bieg Nocy Listopadowej
Autor: Kamil Kaczyński   
18.11.2015.
12242334_1678726515698120_185508116_n.jpg
 
Wizyta przedstawicieli Wydziału Cybernetyki na Węgrzech
Autor: Krzysztof Szwarc   
02.11.2015.
1.png

W dniach 12-16 października 2015 r. podchorążowie i studenci Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz opiekunowie – pracownicy Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Organizacji i Zarządzania, uczestniczyli w wyjazdowym spotkaniu naszej grupy kontaktowej na Węgry. Wizyta została zorganizowana przez Węgierskie Stowarzyszenie Magistrów WAT w ramach projektu zrealizowanego z środków Memorandum Ministrów Spraw Zagranicznych Polski i Węgier. Głównym celem wyjazdu było nawiązanie kontaktów z władzami i podchorążymi głównej węgierskiej uczelni wojskowej Uniwersytetu Służb Publicznych (NUSP) Wydziału Nauk Wojennych i Wyższego Szkolenia Wojskowego.

Czytaj całość
 
Zespołowa Nagroda Rektorska dla pracowników Wydziału Cybernetyki.
Autor: Kamil Kaczyński   
20.10.2015.
logo2_male2.png
   W dniu 14 października br. w naszej uczelni – obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na podstawie regulaminu przyznawania nagród rektorskich i na wniosek komisji konkursowej, za wyniki uzyskane w roku akademickim 2014/2015 rektor WAT wyróżnił nauczycieli akademickich oraz pracowników Akademii indywidualnymi i zespołowymi nagrodami rektorskimi. Wśród nagrodzonych znalazł się także zespół pracowników z Wydziału Cybernetyki w składzie: prof. dr hab. n. mat. inż. Jerzy Gawinecki, dr Kazimierz Piotrkowski, dr inż. Grzegorz Bliźniuk, dr Leszek Brzeźny, mgr Wojciech Matuszewski. Ww. pracownicy otrzymali nagrodę rektorską za organizację i realizację projektu pt. „Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!”.
     Projekt "Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!", realizowany w partnerstwie z Augustowskim Centrum Edukacyjnym, finansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Unii Europejskiej. Głównym celem projektu było podniesienie jakości kształcenia w obszarze nauk ścisłych w szkołach ponadgimnazjalnych poprzez opracowanie i wdrożenie czterech innowacyjnych programów nauczania z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, w tym: matematyki, fizyki, chemii i biologii. 
Realizacja projektu wymagała ogromnego wysiłku organizacyjnego, intelektualnego i  zaangażowania  pracowników odpowiadających za jego realizację. Nasz projekt wychodzi naprzeciwko pojawiającym się problemom, niskiego poziomu umiejętności uczniów w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych oraz niskiego zainteresowania studentów kierunkami kluczowymi dla gospodarki. Zastosowane w projekcie nowoczesne technologie w nauczaniu przedmiotów ścisłych  przyczyniają się do rozwiązania tego problemu w skali regionalnej jak i ogólnokrajowej. 


   
Czytaj całość
 
Mjr dr inż. Rafał Kasprzyk stypendystą MNiSW
Autor: Zbigniew Tarapata   
14.10.2015.

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że mjr dr inż. Rafał Kasprzyk z Instytutu Systemów Informatycznych został jednym ze stypendystów X edycji konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców, prowadzących wysokiej jakości badania i cieszących się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej.

 

Szczegóły pod adresem:

http://www.isi.wat.edu.pl/pl/aktualnosci/pazdziernik-2015/mjr-dr-inz-rafal-kasprzyk-stypendysta-mnisw-dla-mlodych-wybitnych

 
Zjazd Absolwentów Wydziału Cybernetyki WAT rocznika 1970, czyli SZAFIROWE GODY
Autor: KOZA 2015   
30.09.2015.
bez_tytuu.png

W dniu 12 września 2015 Roku w Wojskowej Akademii Technicznej zebrali się na Jubileuszowym Zjeździe Absolwenci Wydziału Cybernetyki WAT z Roku 1970. Frekwencja była wręcz imponująca. Uczestnikami Zjazdu byli również Absolwenci innych lat i zaproszeni Goście. Wśród zaproszonych Gości można było dostrzec m.in. naszych Nauczycieli: prof. dr. hab. inż. Mariana Chudego, dr. inż. Wacława Drzymałę, dr. inż. Zygmunta Kaszubowskiego, mgr. Janusza Zacharskiego.

 

 

 

Czytaj całość
 
Gratulacje z okazji awansu.
Autor: Janusz Raczkiewicz   
29.09.2015.

naglowek.png

Wielce Szanowny

Pan Generał Dywizji

Prof. dr hab. inż. Zygmunt Mierczyk

Szanowny Panie Rektorze

Uczestnicy Zjazdu Absolwentów Wydziału Cybernetyki Rocznika 1970 z wielką radością przyjęli wiadomość o Pańskim awansie na stopień generała dywizji.  Odbieramy ten fakt jako szczególny powód do dumy dla Całej Społeczności Wojskowej Akademii Technicznej, której  czujemy się nadal cząstką.  Wiemy, że bez skutecznego Pańskiego nawigowania w trudnej przestrzeni naukowo-edukacyjnej wiele osiągnięć tej Społeczności nie zyskałoby tak wysokiej rangi, a dokonania WAT -  powszechnie wyrażanego uznania.

     W imieniu wszystkich Uczestników  naszego zjazdu pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji awansu, który wzmacnia status naszej Alma Mater. Życzymy Panu Rektorowi długich lat życia w zdrowiu i w szczęściu osobistym, by kierowanie Wojskową Akademią Techniczną było dla Pana zawsze w równym stopniu źródłem sukcesów zawodowych, jak i przyjemnością z pełnionej służby.

Z wyrazami wielkiej sympatii i szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów WCY WAT

 

płk w st. spoczynku Janusz Raczkiewicz

Warszawa 12 września 2015 roku

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 288
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail