Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
monit.gif
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Kalendarz akademicki 2017-2018
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 

banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif


Uroczyste zakończenie Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Autor: Kazimierz Piotrkowski   
01.07.2015.
zpdwat005.jpg

W dniu 27 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość zakończenia Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi, które są prowadzone przez Zakład Inżynierii Zarządzania IOiZ WCY.

XIV edycję studiów ukończyło w tym roku akademickim 23 absolwentów. Ośmioro z nich, poniżej wymienionych, zakończyło studia z oceną bardzo dobry z wyróżnieniem:

1. Katarzyna Różańska

2. Maciej Kaczmar

3. Anna Kania

4.  Tomasz Chełminiak

5. Tomasz Żak

6. Mirosław Ciarkowski

7. Marek Andrzejczuk

8. Piotr Gańcza.

 

 

Czytaj całość
 
Spotkanie pierwszych cywilnych absolwentów studiów stacjonarnych w WCY WAT
Autor: Kamil Kaczyński   
03.06.2015.
wat01.jpg
W dniu 15.05 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym WAT (tzw. Hiltonie) odbyło się spotkanie pierwszych cywilnych absolwentów studiów stacjonarnych w Wydziale Cybernetyki WAT. Rocznik ten rozpoczął studia w 2002 roku. Były to jednolite studia magisterskie. Na pierwszy rok przyjęto wtedy 120 osób, po pierwszym roku zostało już ok. 70 osób, natomiast pracę magisterską w pierwszym terminie obroniło ok. 40 osób. Pięciu absolwentów tego rocznika zasiliło szeregi kadry naukowo-dydaktycznej Wydziału. W trakcie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcie, przedstawione poniżej.
Miejmy nadzieje, że spotkanie to zapoczątkuje cykl spotkań absolwentów kolejnych roczników.
Czytaj całość
 
Akademickie Centrum Kompetencji SAS
Autor: Kamil Kaczyński   
01.06.2015.
Zarejestruj się w #Akademickim_Centrum_Kompetencji_SAS i rozwiń się w ramach najgorętszego trendu rynku IT - data analytics. Darmowa certyfikacja i szkolenia produktowe, do tego wsparcie w znalezieniu pracy / praktyk w samym SAS lub u Partnerów. Liczba miejsc ograniczona! Dodatkowo, już za tydzień Dzień Otwarty w SAS Innovation Hub.
Szczegóły:
Akademickie Centrum Kompetencji: http://goo.gl/BQMfpa
Dzień Otwarty: http://goo.gl/FkeQ4G

 
Konkurs Huawei
Autor: Kamil Kaczyński   
29.05.2015.

Ruszyła druga edycja międzynarodowego programu „Seeds for the Future” dla studentów wyższych uczelni technicznych. Do programu przystąpiło dziesięć uczelni, w tym Wojskowa Akademia Techniczna.


Laureaci polskiej edycji wyjadą na dwa tygodnie do Pekinu i do głównej siedziby firmy Huawei w Shenzhen. Ogłoszenie wyników 7 lipca br.


Więcej o programie na stronie: http://www.isi.wat.edu.pl/pl/aktualnosci/maj-2015/ruszyla-ii-edycja-programu-seeds-future-firmy-huawei


banner650x360.jpg

 
Ćwiczenia symulacyjne w zakresie działań przeciwepidemicznych.
Autor: Tadeusz Nowicki   
26.05.2015.

W dniu 19.05.2015 w Wojskowej Akademii Technicznej w laboratorium Instytutu Systemów Informatycznych odbyły się ćwiczenia symulacyjne w zakresie działań przeciwepidemicznych podczas dochodzenia w ognisku choroby zakaźnej przenoszonej drogą pokarmową dla służb medycznych. Udział w nich wzięli pracownicy szpitali z różnych miejscowości z całej Polski.

Celem ćwiczeń było zapoznanie służb medycznych z systemem ćwiczeń symulacyjnych powstałego w ramach projektu PBS1/A7/6/2012 pt. System wspomagania ćwiczeń symulacyjnych oraz doskonalenia procedur w działaniach organów nadzoru sanitarnego w przypadkach zatruć i chorób zakaźnych przenoszonych drogą pokarmową oraz przeprowadzenia przez nich dochodzeń epidemiologicznych od decyzji o uruchomieniu dochodzenia do opracowania raportu końcowego. Ćwiczenia odbyły się według wcześniej przygotowanego scenariusza ćwiczeń, który zakładał pojawienie się ogniska zatrucia bakterią Salmonelli w kilku miastach powiatu Mazowieckiego. Wszystkie zespoły ćwiczące osiągnęły sukces i poprawnie zidentyfikowały źródło zakażenia.

Ćwiczenia prowadzili specjaliści, przede wszystkim z firmy Tecna Sp. z o. o., a nadzorowali je profesorowie z Wydziału Cybernetyki, Politechniki Warszawskiej i Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii.

Czytaj całość
 
Letnia Akademia Accenture.
Autor: Kamil Kaczyński   
12.05.2015.
laa-plakat.jpg
 
Cyber 9/12 Europe
Autor: Redaktor   
30.04.2015.

W dniach 22-23 kwietnia, 4  zespoły (16 studentów) Wydziału Cybernetyki zakwalifikowały się i wzięły  udział w europejskiej edycji konkursu Cyber 9/12 Europe, organizowanym przez Atlantic Council we współpracy z Geneva Center for Security Policy.

 

Konkurs Cyber 9/12 polegał na sformułowaniu polityki będącej odpowiedzią na scenariusz hipotetycznego cyberkonfliktu. Rozgrywał się on w 4 etapach, gdzie pierwszy, kwalifikacyjny polegał na opracowaniu pisemnego raportu, wraz z dokumentem decyzyjnym, opisującym  proponowane przez zespół możliwe alternatywy działań na zaistniałą sytuacją wraz z ich oceną i możliwymi konsekwencjami. Po zweryfikowaniu dokumentów przez organizatorów do dalszej części konkursu zostały wybrane zespoły, które w Genewie 22 kwietnia miały przedstawić swoją politykę przed międzynarodowym jury złożonym z branżowych ekspertów. W kolejnym etapie zespoły otrzymywały aktualizację scenariusza i musiały dostosować proponowane działania do rozwoju sytuacji. O ile drugi etap wymagał prezentacji przed jury i uzasadnienia przygotowanej polityki i proponowanych działań, tak w każdym kolejnym przed zespołami były stawiane nowe problemy, które należało rozwiązać  w coraz krótszym czasie. Odpowiedź na rozwój scenariusza trzeciego etapu musiała zostać wypracowana przez noc z 22 na 23 kwietnia i przekazana do organizatorów do 7:00 rano.  W etapie finałowym, natomiast zespoły dostawały już tylko 10 minut czasu na sformułowanie i uzasadnieni swoich odpowiedzi.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 279
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail