Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Aktualności
Wybory 2016
Misja Wydziału Cybernetyki
Strategia Wydziału Cybernetyki
O Wydziale Cybernetyki
Rada Wydziału Cybernetyki
Nauka
Konferencje Wydziału Cybernetyki
Ważne odnośniki
Rada ds. Kwalifikacji Absolwentów WCY

Aktualności studenckie
Praca Dziekanatu
Wzory pism
Kalendarz akademicki 2016/2017
Stypendia
Konsultacje
Dyplomanci
Samorząd Studencki
Erasmus+
Regulaminy i programy
Opłaty
USOSWeb
Serwisy sieciowe
Koło Naukowe Strategia
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
Inne
MSDN

Rekrutacja Informatyka 2017/18
Rekrutacja Nauki o bezpieczeństwie 2017/18
Samorząd Doktorantów

Aktualności Pracownicy
Dostęp do systemu USOSWeb
Kalendarz akademicki 2016/2017
Siatka godzinowa
eLearning
Administracja
UseCrypt

Oferta dydaktyczna
Studia cywilne
Studia wojskowe
Studia podyplomowe
Szkolenia dla MON
Baza dydaktyczna

Informacje


Nie pamiętasz hasła?

facebook.jpg


kaut.gif

 

 

 

 

 

cisko.jpg
erasmus_copy.png 

best.jpg

 

 poig.jpg

  

 


pois.jpg

 

 

 

 

 

 


unia.png

 

 

 

 

SYNAT

 

 

 

 

msdn.jpg

 
banner_zarzadzanie_projektami_IT.gif

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus +
Redaktor: Administrator   
05.01.2015.

Uwaga studenci i doktoranci,

 

Informujemy, że do 28.02.2015 r. w budynku nr 100 w pokoju nr 88 przyjmujemy dokumenty aplikacyjne na wyjazd w ramach programu Erasmus+ na praktykę w roku akademickim 2014/2015 lub studia w roku akademickim 2015/2016.

 

Czytaj całość
 
Medale na wystawie wynalazków w Seulu.
Autor: Zbigniew Tarapata   
18.12.2014.
W zakończonej na początku grudnia (informacje spłynęły do nas w ostatnich dniach) międzynarodowej wystawie wynalazków SIIF'2014 w Seulu kolejne wyróżnienia przypadły systemom TESLA i PATRON zrealizowanym w zespołach pod kierunkiem mjr. dr. inż. Mariusza Chmielewskiego. Szczegóły są dostępne pod adresem:
 
Forum Europe! Support the Youth!
Autor: Łukasz Kominek   
10.12.2014.

W dniach 13-14 grudnia, KNBN WAT we współpracy ze Stowarzyszeniem Projekt Tarnów zorganizowało międzynarodowe forum młodzieży "Europe! Support the youth! Forum of young Europe". Celem forum była dyskusja i wymiana poglądów w sprawach aktualnie ważnych dla młodzieży w Europie przez młodych przedstawicieli z Republiki Czeskiej, Litwy, Mołdowy, Polski, Słowacji oraz Ukrainy, a także wypracowanie w tym zakresie stanowisk i rekomendacji dla decydentów. Uczestnicy forum, reprezentujący organizacje pozarządowe, krajowe rady młodzieży, młodzieżowe samorządy lokalne, samorządy studenckie oraz inne lokalne lub krajowe organizacje młodzieżowe, wzięli udział w obradach, w trakcie których odbyły się panele dyskusyjne, debaty, prelekcje, warsztaty i prace w grupach w następujących sesjach tematycznych:

1)     sprawy polityczno – społeczne,

2)     sprawy gospodarcze,

3)     współpraca międzynarodowa młodzieży.

Czytaj całość
 
Wykład "Specyfika funkcjonowania Służby Więziennej"
Autor: Maria Kocan   
28.11.2014.

W dniu 25 listopada 2014r. w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej odbył się otwarty wykład zorganizowany przez członków Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego oraz opiekuna Koła pana dr Wiesława Śmiałka pt. „Specyfika funkcjonowania Służby Więziennej". Wydarzenie przeprowadził pan ppłk Cezary Molenda, starszy specjalista Biura Ochrony i Spraw Obronnych Centralnego Zarządu Służby Więziennej.    

Czytaj całość
 
Wizyta członków KNBN WCY WAT w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej nr 10 w Warszawie
Autor: Izabela Szczepanik   
27.11.2014.

Dnia 20 listopada 2014 r. członkowie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego WCY WAT wraz z opiekunem Koła dr Wiesławem Śmiałkiem oraz podchorążowie WAT odbyli wizytę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 w Warszawie o specjalizacji „ratownictwo techniczne”.

Wizytę rozpoczęło spotkanie z Zastępcą Dowódcy JRG – kpt. Dominikiem Leśniakiewiczem, który przedstawił  „typowy dzień pracownika Straży”, a także rolę służby ratowniczej w bezpieczeństwie państwa. Jednocześnie podkreślił, że kluczem do sukcesu jest skuteczna koordynacja działania wszystkich służb. W ramach wizyty, studenci mieli okazję obejrzenia dyspozytorni oraz pokazu wyspecjalizowanego, ciężkiego sprzętu, znajdującego się w europejskiej czołówce. Mogli także założyć kombinezon z butlą tlenową, czy zjechać po ześlizgu. Specjalnie dla gości przeprowadzono ćwiczenia z wyjazdu do zgłoszenia, które trwały zaledwie 35 sekund, co świadczy o świetnym przeszkoleniu i gotowości do działania.

Czytaj całość
 
Konferencja z okazji 20-lecia Instytutu Systemów Informatycznych za nami...
Autor: Zbigniew Tarapata   
24.11.2014.
W dniach 20-21 listopada b.r. w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada w Białobrzegach k. Zegrza odbyła się konferencja z okazji 20-lecia powstania Instytutu Systemów Informatycznych. Była ona okazją do zaprezentowania wyników prac i projektów naukowo-badawczych, realizowanych zadań dydaktycznych oraz zmian organizacyjnych w Instytucie na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Konferencja przyciągnęła wielu dostojnych gości: poczynając od prorektora WAT ds. kształcenia - prof. Jarosława Rutkowskiego, prorektora WAT ds. rozwoju - prof. Mariusza Figurskiego, dziekana Wydziału Cybernetyki WAT - prof. Jerzego Gawineckiego, dyrektora Instytutu Podstaw Informatyki PAN - prof. Jacka Koronackiego, szefa Resortowego Centrum Zarządzania Projektami Informatycznymi - płk. Zbigniewa Szewczyka, przedstawiciela Centrum Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych - ppłk. Michała Komosińskiego, wiceprezesa Sądu Rejonowego w Białymstoku - sędziego Tomasza Pannerta, przedstawicieli sponsorów, prezesów firm z branży IT, z którymi Instytut współpracuje (Asseco Poland, Filbico, Kenbit, Bohemia Interactive Simulations, Produs, Safe-House, Tecna, Promity), byłych dyrektorów Instytutu, kończąc na obecnych i byłych pracownikach Instytutu Systemów Informatycznych, studentach i doktorantach.
Czytaj całość
 
Jeszcze raz o konkursie Huawei Telecom Seeds for the Future
Redaktor: Administrator   
04.11.2014.
Zakończyła się pierwsza polska edycja programu Huawei „Telecom Seeds for the Future”. Uczestniczyło w nim pięć krajowych uczelni technicznych: Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie oraz Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Dziesięciu laureatów projektu wyjechało do Chin na dwutygodniowy pobyt obejmujący m.in. specjalistyczne warsztaty dotyczące innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych (ICT) w  głównej siedzibie Huawei.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 259
  Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego     
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-950 Warszawa 49
 
NIP: 527-020-63-00   REGON: 012122900
Design and code by: Przemysław & Roman Budziło. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 | Webmaster: e-mail